728 x 90

تمدید فراخوان پنجمین دوسالانه بین‌المللی «کارتون کتاب»

تمدید فراخوان پنجمین دوسالانه بین‌المللی «کارتون کتاب»
تمدید فراخوان پنجمین دوسالانه بین‌المللی «کارتون کتاب» مهلت شرکت در مسابقه: چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

موضوع: «کتاب و کودک»، «کتاب، کتابدار و کتابخانه»، «کتاب و رسانه» و «کتاب و کرونا»

پنجمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب» به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بنا بر اعلام دبیرخانه دوسالانه بین المللی کارتون کتاب، با بهره گیری از تجربیات چهار دوره برگزاری این جشنواره، پنجمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و به دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی، برگزار می شود.

در پنجمین دوره از دوسالانه کارتون کتاب موضوعات «کتاب و کودک»، «کتاب، کتابدار و کتابخانه»، «کتاب و رسانه» و «کتاب و کرونا» مورد توجه قرار گرفته است.

جوایز درنظر گرفته شده برای برگزیدگان این دوسالانه شامل:

نفر اول: لوح تقدیر و تندیس دوسالانه به همراه ۱۵۰۰ یورو هدیه نقدی

نفر دوم: لوح تقدیر و تندیس دوسالانه به همراه ۱۰۰۰ یورو هدیه نقدی

نفر سوم: لوح تقدیر و تندیس دوسالانه به همراه  ۵۰۰ یورو هدیه نقدی

همچنین در این دوره برای نخستین بار بخش جنبی ویژه هنرمندان مبتدی به جشنواره اضافه شده است و علاقه مندان می توانند با ارسال آثار خود در این بخش از جشنواره شرکت کنند.

لازم به ذکر است مبتدی به هنرمندی اطلاق می شود که در جشنواره یا مسابقه داخلی و بین المللی شرکت نکرده و جایزه ای دریافت نکرده باشد.

 جوایز بخش جنبی این دوسالانه نیز شامل تجلیل از ۵ اثر شایسته تقدیر با لوح تقدیر، تندیس دوسالانه به همراه ۵۰ میلیون ریال هدیه نقدی خواهد بود.

شایان ذکر است آثار ارسالی نباید تکراری باشند و هر شرکت کننده حداکثر مجاز به ارسال ۵ اثر به این جشنواره است. همچنین تمام حقوق مادی و معنوی آثار ارسالی متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور است.

مهلت ارسال آثار به دلیل انتخابات  تا تاریخ نهم تیرماه ۱۴۰۰ (June ۳۰, ۲۰۲۱۱) خواهد بود و علاقه مندان به شرکت در پنجمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب می توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک info@booktoon.ir ارسال نمایند.

هیئت داوران پنجمین مسابقه بین المللی کارتون کتاب ۱۴۰۰ عبارتند از:

آرس از کوبا ،دالسیو ماچادو از ایران ، نیکلا لیستس از کرواسی و علیرضا ذاکری ، عارف نیازی ، سجاد رافعی و سید مسعود شجاعی طباطبایی از ایران

ارسال مشخصات شرکت کننده (نام، نام خانوادگی، نشانی پستی، نشانی پست الکترونیک، تلفن تماس و رزومه) توسط هنرمندان در قالب فایل word الزامی است. آثار ارسالی باید با رزولوشن ۲۰۰ dpi با طول یا عرض ۲۰۰۰ pixel و با فرمت JPG باشد. همچنین آثار برنده جایزه در دوره های قبل یا منتشر شده در کاتالوگ دوره های پیشین این جشنواره مورد پذیرش نخواهد بود.

گفتنی است پیش از این چهار دوره از این دوسالانه بین المللی به صورت منظم و پی درپی با دریافت بیش از ۶ هزار اثر از هنرمندان کشورهای مختلف جهان برگزار شده است.

لیست شرکت کنندگان که هر روز آپدیت می شود!

منبع

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر