728 x 90

اجرای یک طراحی از حمید بهرامی

اجرای یک طراحی از حمید بهرامی

مهم‌ترین هدفی که در اجرای طراحی مد نظرم است خود عمل طراحی کردن است؛ عملی که انجامش برای من حس لذت بخشی از تمرکز را بوجود می‌آورد، صرف نظر از اینکه در دل این عمل طراحانه مفهوم یا ماهیتی معنایی شکل بگیرد یا خیر.

معمولا به موضوعاتی که در دل خودشان یک پارادوکس را جا داده باشند و به مفاهیم کلی زندگی انسانی و ریشه های روابط اجتماعی بپردازند علاقمندم.

تکنیک مورد علاقه‌ام طراحی با مداد، اتود روی کاغذ پرینت یا قلم و مرکب روی کاغذهای بافت دار با گرم بالاست و بیشتر وقتی موضوعی ذهنم را درگیر می‌کند طراحی می‌کنم.
وقتی با تلفن حرف می زنم یا سر جلسه نشستم ترجیح می‌دهم کاغذی را خط خطی کنم و از طراحی کردن گلهای فانتزی، فرم‌های اسپیرال و تابلوهای جهت نما لذت می‌برم.»

حمید بهرامی، فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران است که از سال ۱۳۸۷به امریکا مهاجرت کرده است. برنده بهترین فیلم انیمیشن خارجی از گردهمایی سالانه اسیفای آتلانتا ۲۰۰۸، کسب عنوان اثر برگزیده و مدال برنز از جشنواره یومیوری شیمبون سال ۱۹۹۴ ژاپن و برنده بهترین فیلم ایرانی از پنجمین دوسالانه بین المللی انیمیشن تهران ۱۳۸۶ بخشی از افتخارات وی است. بهرامی در حال حاضر به عنوان طراح مفهومی همکاری خود را با برخی شرکتهای تولید انیمیشن در امریکا ادامه می‌دهد.

جدیدترین ویدیو

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر