728 x 90

نمایشگاه مجازی فلسطین تنها نیست

img
نمایشگاه مجازی فلسطین تنها نیست

نمایشگاه گزیده‌ای از آثار مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» عصر دوشنبه ۲۳ فروردین‌ماه همزمان با هفته هنر انقلاب در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد. در این مسابقه ، که به همت و میزبانی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی در فضای نمایشگاهی حوزه هنری شامل  3 گالری :ابوالفضل عالی ، گالری  خانه عکاسان ایران و گالری خانه در حال برگزاری است ، بیش از سه هزار اثر از ۶۶ کشور در آن شرکت کرده اند.

۲۳۷ هنرمندکارتونیست،کاریکاتوریست و گرافییست ایرانی با آثارشان در این رویداد بین المللی حضور دارند و تعداد هنرمندان خارجی حاضر در این مسابقه هم از کشورهای ترکیه با ۶۲ شرکت کننده، اندونزی و چین هر کدام با ۴۲ شرکت کننده بودند؛ از آمریکای لاتین هنرمندان کشورهای برزیل، کوبا مکزیک، پرو، کلمبیا و از کشورهای اروپایی نیز هنرمندان لهستانی، ایتالیایی، آلمانی و ... حضوری مؤثر و گسترده داشته اند.

آیین پایانی این مسابقه ، عصر ۱۶ اردیبهشت‌ماه و در آستانه روز جهانی قدس، با معرفی نفرات برتر برگزار شداما برگزاری نمایشگاه، که پیش از این قرار بود تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه دایر باشد، با اعلام مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری تا 29 اردیبهشت تمدید شد و علاقه‌مندان برای بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند به خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، گالری‌های ابوالفضل عالی، شماره یک خانه عکاسان و خانه مراجعه کنند.

همچنین امکان بازدید از تور مجازی آثار منتخب مسابقه کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» به همت حوزه هنری دیجیتال فراهم شدو علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، می‌توانند آثار را به‌صورت تور‌ مجازی و از طریق لینک :
 http://hozehonari.ir/tour5
مشاهده کنند.

 

در ادامه شماری از تصاویر فضای این نمایشگاه در ذیل می آید:

 

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر