728 x 90

معرفی برگزیدگان مسابقه تصویرگری سوره کوثر در کردستان

معرفی برگزیدگان مسابقه تصویرگری سوره کوثر در کردستان
معرفی برگزیدگان مسابقه تصویرگری سوره کوثر در کردستان

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشورازمعرفی برگزیدگان مسابقه «تصویرگری سوره کوثر» ویژه خردسالان و کودکان روحانیون و طلاب استان کردستان خبر داد و گفت: ۴۰ اثر برگزیده مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش سایت ایران کارتون ،حجت‌الاسلام حسین شهسواری، معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، به منظور بهره‌مندی از فضای مجازی در این ایام کرونایی مسابقات قرآنی برای رده‌های سنی مختلف ویژه روحانیون و طلاب برگزار شد، اظهار کرد: مسابقه «تصویرگری سوره کوثر» یکی از این برنامه‌های قرآنی در فضای مجازی بوده است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان تا ۱۰ مردادماه فرصت شرکت در این مسابقه قرآنی را داشتند، افزود: بیش از ۲۰۰ اثر از طریق فضای مجازی به این مسابقه قرآنی ارسال شد که ۴۰ اثر برگزیده به مناسبت عیدغدیرمورد تجلیل قرار گرفتند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با اعلام اینکه قرآن برای تمام زوایای زندگی انسان‌ها برنامه دارد، عنوان کرد: انس گرفتن با این کتاب الهی موجب سعادتمندی انسان در دنیا و آخرت می‌شود.

وی اعلام کرد: از سویی با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا و عدم فعالیت حضوری قرآنی، تولید محتواهای قرآنی متناسب با شرایط سنی مختلف و بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی از مهم‌ترین اولویت‌های معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی است.

حجت‌الاسلام شهسواری بیان کرد: تقویت انس با قرآن کریم و تربیت قرآنی جامعه از مهم‌ترین نیازهای امروز جامعه است که باید در قالب برنامه‌های مختلف دنبال شود.

وی با بیان اینکه یکی از مخاطبان جامعه، کودکان و نونهالان هستند، ادامه داد: اگر افراد جامعه را از همان سن کودکی به سمت و سوی قرآن و زندگی قرآنی سوق دهیم این فرهنگ به یک فرهنگ همه گیر در جامعه تبدیل می‌شود.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور یادآور شد: واحد قرآنی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزاری برنامه‌های متعددی از جمله مسابقات قرآنی را با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی، رسانه‌ها و غیره برای جامعه هدف در رده‌های سنی برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر