728 x 90

تلخ و شیرین |‌ انیمیشن کوتاه پر مخاطب

تلخ و شیرین |‌ انیمیشن کوتاه پر مخاطب

انیمیشن استاپ موشن تلخ و شیرین به کارگردانی الی وورینن ، جاسمیینی اوتلین ، پینجا پارتانن و تهیه کنندگی ایجا ساارینن در آکادمی هنرهای تورکو در فنلاند ساخته شده و موفقیت های زیادی کسب کرده است. تنها در یوتیوب به استقبال کم نظیر دومیلیون وششصد هزار بازدید دست یافته ، این انیمیشن برای بزرگسالان ساخته شده است.

داستان و تحلیل :
مردی که از افسردگی رنج می برد، زندگی نمی کند ، فقط نفس می کشد ... . تا اینکه یک روز  توده عجیبی از بدنش ظاهر شده و او تصور می کند این توده وی را خواهد کشت.
اما او اشتباه کرده است، زیرا گاهی اوقات ، چیزی که ما فکر می کنیم زندگی ما را خراب می کند، چیزی است که واقعاً به ما دلیلی برای شروع زندگی و خوشبختی می دهد .
اتفاقات غیر منتظره به زیبایی رخ می دهد. اما در پایان این توده دوستانه از بین می رود. زیرا مأموریت اش به پایان رسیده است. مأموریت این توده این ابود که ذهن شخصیت فیلم و چشم و قلب او را باز کند، که هنوز هم می توان از نو شروع کرد و خوشحال شد. به همین دلیل مرد تنهای فیلم چشم هایی بر بدنش می کشد و آن را به صورت خندان تبدیل می کند.زیرا به معنای واقعی زندگی پی برده است.

A bittersweet stop motion animation directed by Elli Vuorinen, Jasmiini Ottelin, Pinja Partanen and produced by Eija Saarinen at the Turku Arts Academy.

جدیدترین ویدیو

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر