728 x 90

۳۰ هنرمند در کارگاه گرافیک و کاریکاتور

۳۰ هنرمند در کارگاه گرافیک و کاریکاتور
۳۰ هنرمند در کارگاه گرافیک و کاریکاتور

کارگاه کشوری طراحی گرافیک و کارتون دوچرخه به همت سازمان زیباسازی شهر تهران از ۲۱ الی ۲۳ ابان ماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی با بیان این مطلب افزود: برگزاری کارگاه کاریکاتور در شهر تهران در شرایطی که از ترافیک فزاینده رنج می‌برد، می‌تواند گامی‌در جهت فرهنگسازی برای استفاده بیشتر از دوچرخه از سوی شهروندان باشد.
وی همچنین گفت: این کارگاه از ۲۱ آبان آغاز به کار کرده و تا ۲۳ آبان ادامه خواهد داشت، ۳۰ هنرمند برجسته کشوری که دارای مقام‌های بین‌المللی هستند، در این کارگاه شرکت کرده‌اند.

به گفته مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، در حوزه کارتونیسم، گرافیک و کاریکاتور هنرمندان با همکاری کارهای ترکیبی انجام می‌دهند. استاد سید مسعود شجاعی طباطبائی و حسن موسی زاده به عنوان مدرس و داور در این کارگاه تدریس می‌کنند.
ضرغامی در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه دکتر حناچی شهردار تهران به موضوع دوچرخه اهمیت زیادی می‌دهند قصد داریم در جامعه موضوع دوچرخه را متبلور کرده و امیدواریم بتوانیم طرح‌های خوب و ارزنده‌ای را تولید کنیم که این طرح‌ها بعد از داوری و انتخاب در سطح شهر تهران اکران شوند.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر