728 x 90

داوری مسابقه فلسطین تنها نیست انجام شد!

داوری مسابقه فلسطین تنها نیست انجام شد!
داوری مسابقه فلسطین تنها نیست انجام شد!

داوری مسابقه بین المللی "فلسطین تنها نیست " در سه بخش کارتون، کاریکاتور و پوستر در روز سه شنبه ۱۶ دی ماه ۱۳۹۹ به پایان رسید. این داوری توسط دو تیم داوری خارجی ( خانم ها کریستینا برنازانی از ایتالیا و ایزابلا کوالسکا ویسزورک از لهستان و آقایان روسم از مالزی و لوییس کارلوس فرناندز از برزیل) به شکل اینترنتی صورت گرفت و داوران ایرانی (دکتر محمد خزایی، مسعود ضیایی زرد خشویی، عباس ناصری، مسعود شجاعی طباطبایی و سعید صادقی) به شکل حضوری در محل واحد تجسمی حوزه هنری صورت گرفت.

کار داوری از ساعت ۹ صبح شروع و تا نزدیک به ۹ شب به پایان رسید. 

در هر بخش سه نفر برگزیده اول تا سوم مشخص شدند که به هر نفر به ترتیب ۲۰۰۰ یورو، ۱۵۰۰ یورو و ۱۰۰۰  یورو ، تندیس و لوح تقدیر اهدا خواهد شد، در عین حال در هر بخش  از پنج نفر تقدیر صورت می گیرد و فینالیست ها نیز در هر بخش ۲۰ نفر می باشند.

با توجه به اینکه تلاش زیادی برای آماده سازی و چاپ کاتالوگ ( نزدیک به ۴۰۰ صفحه) در حال انجام است و پروسه طراحی، گرفتن فیپا و چاپ با کیفیت کتاب در زمان پیشنهادی ( یعنی روز غزه در ۲۹ دی ماه ) میسر نیست، با هماهنگی های به عمل آمده ، در کوتاهترین زمان بعد از تاریخ اعلام شده ، نتایج به اطلاع هنرمندان گرانمایه خواهد رسید.

از حضور صمیمانه همه عزیزان در شکل گیری این اتفاق بزرگ بین المللی صمیمانه تشکر و تقدیر به عمل می آید، با آرزوی موفقیت و سربلندی هنرمندان خوب این مرز و بوم و ۶۵ کشور دیگر!
در عکس بالا به ترتیب از راست به چپ،آقایان سید مسعود شجاعی طباطبایی، سعید صادقی، مسعود ضیایی زردخشویی، دکتر محمد خزایی و عباس ناصری به چشم می خورند.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر