728 x 90

زندگی جو گاردنر در انیمیشن Soul + ویدیوی تریلر

زندگی جو گاردنر در انیمیشن Soul + ویدیوی تریلر
زندگی جو گاردنر در انیمیشن Soul + ویدیوی تریلر

تریلر کوتاه و جدیدی از انیمیشن سول ؛ Soul به‌تازگی توسط پیکسار و والت دیزنی منتشر شده که در آن یکی از آهنگ‌های انیمیشن و زندگی جو گاردنر در طول دوره‌های مختلف پخش می شود.

شرکت والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار آبان سال گذشته اولین تیزر تریلر انیمیشن Soul (روح) را منتشر کردند که در آن اولین تصاویر این انیمیشن سینمایی مورد انتظار آمده بود. درادامه دومین تریلر این انیمیشن سینمایی دراسفند گذشته منتشرشد اما شیوع  ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکران انیمیشن روح تا پاییز امسال شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلرجدید و کوتاهی از انیمیشن Soul منتشرشده است. در این تریلر کوتاه زندگی جو گاردنر با صداپیشگی جیمی فاکس، نمایش داده می شود که برخلاف دو تریلر اول، تمرکز این تریلر روی دنیای واقعی است و نشان می‌دهد که اهمیت آن نسبت به دنیای پس از مرگ در اتفاقات انیمیشن کمتر نخواهد بود.

همچنین در طول ویدیو آهنگ جدید Parting Ways که توسط Cody ChesnuTT نوشته و اجرا شده، نیز پخش می‌شود که یکی از آهنگ‌های اورجینال انیمیشن Soul خواهد بود. پیت داکتر، کارگردان برنده ۲ جایزه اسکار که کارگردانی انیمیشن‌هایی چون انیمیشن Monsters Inc (شرکت هیولاها)، انیمیشن Up (بالا) و انیمیشن Inside Out (درون و بیرون) را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن Soul را بر عهده دارد. جیمی فاکس، فیلیسیا رشاد، داوید دیگز، کوئست لاو و تینا فی، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Soul حضور داشته‌اند.

در انیمیشن Soul، همه روح‌ها در You Seminar آموزش داده می‌شوند و زمانی‌که شما آماده رفتن از این دنیا باشید، روح شما در آن فارغ التحصیل خواهد شد، اما برای جو گاردنر، این موضوع صدق نمی‌کند و زندگی او آن طور که انتظار می‌رفت، پیش نرفته است. او معلم یک گروه موسیقی دردبیرستان است و با اشتیاق به نوازندگی جاز می‌پردازد. اما درست همان‌طور که او در حال رسیدن به رویاهای خود است، می‌میرد و روحش در سمینار تمام می‌شود.

شایان ذکر است ، انیمیشن Soul برای اکران در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۳۰ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر