728 x 90

انیمیشن بادها کجا می‌میرند به آخرین مرحله تولید رسید

انیمیشن بادها کجا می‌میرند به آخرین مرحله تولید رسید
انیمیشن بادها کجا می‌میرند به آخرین مرحله تولید رسید

فیلم انیمیشن «بادها کجا می‌میرند» ساخته «پژمان علیپور» با موضوع بمباران شیمیایی سردشت ، در سی و سومین سالگرد این واقعه ، آخرین مراحل فنی تولید را پشت‌سرمی‌گذارد.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این انیمیشن محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و مرحله‌ی تصویرسازی انیمیشن آن  شامل انیمیت، کامپوزیت و تدوین تا هفته آینده به اتمام رسیده و فیلم به استودیوی صداگذاری و ساخت موسیقی می‌رسد. «مهرشاد ملکوتی» صداگذاری این اثر را برعهده دارد و «عباس سرافراز» هم موسیقی فیلم را می‌سازد.

برپایه‌ اعلام کارگردان، این فیلم حداکثر تا دو ماه دیگر آماده نمایش خواهد شد.

در خلاصه موضوع انیمیشن «بادها کجا می‌میرند» آمده است: «موضوع فیلم درباره‌ی سردشت ، نخستین شهر شیمیایی شده‌ جهان محسوب می‌شود که در آن از گاز خردل استفاده شده است.»

تمام فیلم، تراولینگی از روایتی اپیزودیک و نگاهی شاعرانه به زندگی درسردشت، سه ماه قبل ازبمباران شیمیایی، لحظه‌ بمباران (هفتم تیرماه 1366) و سی و سه سال بعد آن است که تصاویر و اتفاقات به شکل انعکاس در آبی ساکن نشان داده می‌شود...

عوامل تولید انیمیشن «بادها کجا می‌میرند» عبارتند از: نویسنده، کارگردان، انیماتور و تهیه‌کننده: پژمان علی‌پور، مدیر فیلمبرداری: قادر طه‌زاده، بازیگران رفرنس جهت بلوکینگ انیمیت: فواد چالاک، سرور داوودی، شادی محمدیان، آزاد آذرنیا، فرامرز نصرالهی، شادی پاکزاد، فرزاد جوانمردی، فریبا جوانمردی، مسعود نصوری، امید دادور، سروش ابراهیمی، صداگذار: مهرشاد ملکوتی، موسیقی: عباس سرافراز، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر