728 x 90

انتشار کاریکاتورهای آرش فروغی در رومانی

انتشار کاریکاتورهای آرش فروغی در رومانی
انتشار کاریکاتورهای آرش فروغی در رومانی

مجموعه ای از آثار کاریکاتور چهره آرش فروغی ، کاریکاتوریست و کارتونیست مطرح کشور، در مجله تخصصی کارتون و کاریکاتور کشور رومانی با عنوان Anthology cartoons برای دومین بار منتشر شده است.کاریکاتورهایی از : آلفرد هیچکاک، دونالد ترامپ، استیو جابز، جیمی هنریکس، جوکر واکین فینیکس، جوبایدن و لوییس سوارز از آثار چاپ شده فروغی در این مجله هستند. آرش فروغی طی یادداشتی اختصاصی برای ایران کارتون در این باره نوشته است :

« همیشه انتشارآثارم به صورت چاپی حس بسیارخوبی دارد که حتی بعد از گذشت سالها ازفعالیت حرفه ای درمطبوعات، این احساس هنوز برای من هنرمند تازگی دارد. و حال که این اتفاق خارج از مرزهای کشور خود صورت بگیرد جذابیت خاص خودش را دارد ...

به تازگی مجموعه ای از آثارم در مجله تخصصی کارتون و کاریکاتور کشور رومانی بنام Anthology cartoons به پیشنهاد دوست خوبم radu latzoo ( صاحب امتیاز نشریه ) و سرکار خانم راضیه رازقی ( نماینده این نشریه در ایران ) منتشر شده که این برای بار دوم است آثار من به صورت یک مجموعه دراین مجله چاپ می شود.

بازتاب این آثار به اندازه ای خوب بود که سردبیر این مجله از من درخواست کرد که تعدادی از آثارم را با موضوع نویسندگان بزرگ جهان برای چاپ شدن در یکی از نشریات بسیار معتبر کشور رومانی، که قرار است ماه سپتامبر ۲۰۲۰ چاپ و منتشر شود، ارسال کنم که برای من باعث خوشحالی و افتخار است .

شاید امروز بیش از هر زمان دیگری به کار در حوزه مطبوعات علاقمند باشم. در واقع، انگیزه ای برای تولید آثار بیشتر و تمرین ایده یابی و تکنیک های مختلف اجرا است.

ما در کشور خودمان رسانه های تخصصی و معتبری خوبی داریم مثل همین سایت ایران کارتون که از نظر من با اختلاف بهترین سایت تخصصی کارتون و کاریکاتور در جهان است و باید به این مهم افتخار کنیم.»

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر