728 x 90

بزرگداشت شهرام رضایی در اردبیل

بزرگداشت شهرام رضایی در اردبیل
بزرگداشت شهرام رضایی در اردبیل

بزرگداشت زنده ‎یاد شهرام رضایی، هنرمند کارتونیست اردبیلی، به مناسبت اولین سالگرد درگذشت اش در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل ازروابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، نخستین جلسه کارگروه اولین سالگرد درگذشت دکترشهرام رضایی با حضور: ناصر رهنما آذر رییس خانه فرهنگ و هنر استان، خسرو حیدری و هوشنگ زمانیان ازپیشکسوتان هنرهای تجسمی، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری، حسین آزاد مسئول هنرهای تجسمی، سیدحامد اسحاقی مسئول هنرهای تصویری و قاسم مزین مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان تشکیل و برنامه‌هایی پیش بینی شد.

با نزدیک شدن به سالگرد آسمانی شدن این هنرمند مطرح کاریکاتور، حوزه هنری استان و خانه فرهنگ و هنر با رایزنی، تشریک مساعی و بحث و نظر با توجه به شیوع کرونا و عدم اجرای برنامه‌های فیزیکی، برنامه‌هایی را به صورت مجازی پیش بینی کردند و مقرر شد در روزهای آتی پس از پیگیری‌های لازم و هماهنگی با نهادهای ذیربط، برنامه‌های نهایی تصویب و به صورت رسمی اعلام و اطلاع‌رسانی شود.

شایان ذکراست، مرحوم دکترشهرام رضایی هنرمند طراح، نقاش و کارتونیست دردوران زندگی حرفه‌ای خود بیش از ۱۵۰ جایزه ملی و بین‌المللی را دریافت کرده بود. وی روز دوشنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ بر اثرسانحه تصادف رانندگی در جاده اردبیل به مشگین شهر و در سن ۴۱ سالگی درگذشت.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر