728 x 90

انیمیشن بهشت با سوژه آتش‌سوزی جنگل تولید شد

انیمیشن بهشت با سوژه آتش‌سوزی جنگل تولید شد
انیمیشن بهشت با سوژه آتش‌سوزی جنگل تولید شد

انیمیشن«بهشت» با موضوع محیط زیست و سوژه آتش‌سوزی جنگل توسط انسانی گرگ‌نما به کارگردانی مجیدرضا عیوضی و به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید و آماده نمایش شده است.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن کوتاه «بهشت» بیانگر داستان شکار است. روباهی یک کلاغ را شکار می‌کند و پس از خوردن کلاغ اتفاقاتی رقم می‌خورد. در ادامه انسانی گرگ‌نما روباه را شکار کرده و جنگل را به آتش می‌کشد.

مجیدرضا عیوضی درباره موضوع این انیمیشن توضیح داد: این روزها آتش‌سوزی‌ جنگل‌ها و فضاهای سبز گسترش یافته و به نظر می‌رسد برخی از آن‌ها عمدی و با هدف برخی نتایج از جمله تغییر کاربری جنگل‌ها است، در انیمیشن کوتاه «بهشت» هم شاهدیم که انسانی، جنگل را آتش می‌زند و خودش هم در آتشی که به وجود می‎آورد، می‌سوزد. در واقع ذات انسان همواره به دنبال توجیه کارهایی است که انجام می‌دهد، اما اگر فردی از بیرون به موضوع نگاه کند متوجه خواهد شد که این اقدامات بسیار غیرمنطقی است.

تولید انیمیشن کوتاه «بهشت» که به صورت دو بُعدی دیجیتال ساخته شده، دو سال زمان برده و در حال حاضر این انیمیشن آماده نمایش است.

شایان ذکر است، انیمیشن «بهشت»، توسطمرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده و مجیدرضا عیوضی امور تولید از جمله فیلمنامه، طراحی کاراکتر و کارگردانی را به عنوان اثری مستقل و شخصی انجام داده و بابک نصیریان هم ساخت موسیقی این فیلم را برعهده داشته است.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر