728 x 90

نقاشی‌هایی با موضوع زندگی روزمرۀ مردم، آنجل بولیگان

نقاشی‌هایی با موضوع زندگی روزمرۀ مردم، آنجل بولیگان
نقاشی‌هایی با موضوع زندگی روزمرۀ مردم، آنجل بولیگان

کتاب نقاشی‌هایی با موضوع زندگی روزمرۀ مردم، منتشر شده در پانزدهم فوریۀ 2022

 

Angel Boligan (مؤلف), David Boligan (ویراستار), Patricio Ortiz (مقدمه), Dario Castillejos (معرفی), Sandra Garcia (نویسنده),

Maria Luisa Marmolejo (نویسنده), Lizardo Carvajal (نویسنده), Alejandro Magallanes (نویسنده)

 

آیا تکنولوژی چارۀ دردهای ماست؟ یا عاملی است که همچون مرگی خاموش ما را از ضرورت‌های زندگی‌مان دور می‌کند؟

آینده، امروز ما را در برگرفته است، به ما کمک کرده تا خودمان را بیشتر بشناسیم، عقایدمان را با دیگران در میان بگذاریم و حتی عاشق شویم. 

به نظر می‌رسد تکنولوژی عنصر جدانشدنی دنیای ماست و حتی بدون آن ارتباط بین ما نیز برقرار نمی‌شود. اما  موضوع و مسئلۀ ما عواقب استفاده از تکنولوژی است. 

127 اثر در این کتاب زندگی هر روز ما و دنیای دیجیتال را به تصویر کشیده‌اند. بولیگان با حساسیت و استعداد خاص خود در گرافیک همزیستی ما با تکنولوژی را به تصویر کشیده است، با تماشای این آثار گاه می‌خندیم و گاه به فکر فرو می‌رویم.

بولیگان در سال 1965در  San Antonio de los Baños  در کوبا چشم به جهان گشوده و از سال 1992 در مکزیک زندگی کرده است. او مؤسس باشگاه کارتون the agency Cartónclub, Club de la Caricatura Latina ( Latin Cartoon Club ) است. او آثارش را در روزنامۀ  El Universal، مجلۀ Foreign A ffairs Latinoamerica و روزنامۀ La Nación in Argentina و مجلات و روزنامه‌های متعدد دیگری به چاپ رسانده است. 

بولیگان سه بار برندۀ Premio Nacional de Periodismo (National Journal Award) ، the award La Catrina given in the FIL (International Book Fair)  در مکزیک و بیش از 190 مسابقۀ بین‌المللی از جمله 

Grand Prix in the World Press Cartoon of 2006 and the Grand Prix on the 36th International Nasreddin Hodja in Istanbul, Turkey, 2016  شده است. 

 

برای خرید اثر اینجا کلیک کنید. 

 

ASIN ‏ : ‎ B09S9JBVYB

ناشر‏ : ‎ Independently published (February 15, 2022)

زبان‏ : ‎ English

Hardcover ‏ : ‎ 160 pages

ISBN-13 ‏ : ‎ 979-8417498435

Item Weight ‏ : ‎ 10.6 ounces

Dimensions ‏ : ‎ 6 x 0.57 x 9 inches

 

 

 

 

 

 

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر