728 x 90

نمایشگاه مجازی کارتون های یلدایی محمد علی رجبی

img
نمایشگاه مجازی کارتون های یلدایی محمد علی رجبی

نمایشگاهی مجازی از آثار کاریکاتور محمد علی رجبی با موضوع شب یلدا و با عنوان"۱ دقیقه بیشتر" برگزار شد.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی سرپرست این اداره گفت: همزمان با فرا رسیدن آخرین روز پاییز و طولانی ترین شب سال ،نمایشگاهی از آثار کاریکاتور محمد علی رجبی با موضوع شب یلدا با عنوان"۱ دقیقه بیشتر"به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: دراین آثار علاوه بر استفاده از نمادهای آیینی و سنتی که از دیرباز برای گرامیداشت شب یلدا در دورهمی های ایرانیان متداول است ، به دلیل شرایط خاص این ایام و توصیه های مختلف برای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا، آثاری با مضمون توصیه به برگزاری مراسم شب یلدا به صورت مجازی و عدم  برگزاری این مراسم به سیاق دورهمی های حضوری وشلوغ همیشگی به تصویر کشیده شده بود.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز بیان کرد: این نمایشگاه و آثار آن در طی زمان اندکی با سرعت در فضای مجازی شهر های مختلف در دسترس و معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

ضابطی اظهار داشت: با شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا در کشور و محدود شدن فعالیت نگارخانه ها، برپایی نمایشگاههای مجازی در برخی از رشته های هنری در فضای کشور مورد استقبال هنرمندان و علاقمندان قرار گرفته است.

خاطرنشان می شود نمایشگاه کاریکاتورهای یلدایی پنجمین نمایشگاه مجازی در سال جاری می باشد.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر