728 x 90

نمایشگاه جنایات شیطان بزرگ در زاهدان

img
نمایشگاه جنایات شیطان بزرگ در زاهدان

نمایشگاه عکس و کاریکاتور جنایات شیطان بزرگ به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد.

به گزارش ایران کارتون به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، مهدی دولتی ، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، صبح شنبه 19بهمن درحاشیه نمایشگاه عکس و کاریکاتور ازجنایات شیطان بزرگ که در این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: «هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش دادن گوشه‌ای از جنایت‌های دولت‌مردان  کریه‌المنظر و سفاک آمریکا است.

به گفته وی، ایادی استکبار خود را حافظ منافع حقوق بشر می‌دانند؛ اما بویی از انسانیت نبرده و با انحصار رسانه‌ای که دارند بر جنایات خود سرپوش می‌گذارند.

دولتی افزود: حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برای آشنایی نسل حاضر  دانشجویی و افشاگری ابعاد گسترده‌تر این جنایات با رویکرد مبارزه با جنگ نرم دشمن علیه اهداف مقدس نظام اسلامی ایران اقدام به برپایی این نمایشگاه کرده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان درباره دلیل نامگذاری این نمایشگاه خاطر‌نشان کرد: «بعد از جنایت تروریستی دولت آمریکا که منجر به شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی شد، چهره دولت‌مردان آمریکا برای مردم ما غیر قابل تحمل‌تر شده و هم اینکه چهره و باطن پلیدشان در تصاویر کاریکاتوری بهتر نمایان خواهد شد.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر