728 x 90

نمایشگاه مجازی تصویرسازی ربکا هندین

img
نمایشگاه مجازی تصویرسازی ربکا هندین

ربکا هندین (Rebecca Hendin) طراح، هنرمند و انیماتور بخش بین الملل شرکت Buzzfeed در لندن است. انیمیشن های سیاسی او در سایت Go comics.com به نمایش در آمده و به صورت هفتگی در مجله Dailykos نیز منتشر می شود.
در سال ۲۰۱۵، آثار ربکا برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس شد و در فهرست نهایی بهترین تصاویر سال۲۰۱۵ به انتخاب انجمن تصویرگران قرار گرفت. وی موفق به دریافت جوایز AOI در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ نیز شده است. آثار وی به شایستگی برنده جوایز سالیانه مجله تصاویر در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ شده‌اند. او در سال ۲۰۱۴ جزو فینالیست های جوایزSerco بوده و به همین دلیل، تصاویر و انیمیشن های منتخب وی در موزه حمل و نقل لندن (London Transport Museum) در Covent Garden به نمایش گذاشته شده‌ است. همچنین موزیک ویدیوی انیمیشنی او در سال ۲۰۱۳ در جشنواره BUG مورد تقدیر قرار گرفته است و در ماه می ۲۰۱۳ نیز به مدت یک سال آثار هنری ربکا در اندازه های وسیع ۲۹ متر در ۵/۸ متر در معرض دید عموم قرار گرفته است.

تصویرسازی-روزرنگ (22) تصویرسازی-روزرنگ (21) تصویرسازی-روزرنگ (20) تصویرسازی-روزرنگ (24) تصویرسازی-روزرنگ (23) تصویرسازی-روزرنگ (18) تصویرسازی-روزرنگ (17) تصویرسازی-روزرنگ (16)    تصویرسازی-روزرنگ (13) تصویرسازی-روزرنگ (12) تصویرسازی-روزرنگ (10) تصویرسازی-روزرنگ (11) تصویرسازی-روزرنگ (8) تصویرسازی-روزرنگ (9) تصویرسازی-روزرنگ (6) تصویرسازی-روزرنگ (7) تصویرسازی-روزرنگ (3) تصویرسازی-روزرنگ (4) تصویرسازی-روزرنگ (5)تصویرسازی-روزرنگ (1) تصویرسازی-روزرنگ (2) تصویرسازی-روزرنگ

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر