728 x 90

نمایشگاه منتخب شهرهوشمند و تهران من

img
نمایشگاه منتخب شهرهوشمند و تهران من

نمایشگاه آثار برگزیده «مسابقه کارتون شهر هوشمند و تهران من» از ۲۹ بهمن ماه در موزه نقشه تهران با حضور مشاور شهردار تهران، مدیرعامل سازمان فاوا و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گشایش یافت.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از سرویس مدیریت شهری افق تهران، در مراسم افتتاحیه این رویداد، مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیر کل دفتر شهردار تهران، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوا و غلامحسین محمدی، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری از آثار برگزیده مسابقه کارتون شهر هوشمند و تهران من بازدید کردند.

فرجود در این مراسم ضمن تقدیر از هنرمندانی که در این مسابقه شرکت کرده بودند، استفاده از هنر را با توجه به نگاه تیزبین و نقادانه هنرمندان برای تحلیل درست موضوعات شهر هوشمند، کارآمد توصیف کرد.

همچنین محمدی نیز با تاکید بر موثر بودن انتقال مفاهیم شهر هوشمند از طریق زبان هنر و کارتون، طنز و نقد را بسیار مهم توصیف کرد و شهرداری تهران را آماده دریافت نظرات و مشارکت شهروندان دانست.

در این نمایشگاه، موضوع شهر هوشمند از زاویه دید ۱۵۰ هنرمند کارتونیست به نمایش گذاشته شده است. ازاین میان ۱۰ اثر به عنوان آثار منتخب این رویداد برگزیده شده اند.

قابل توجه است، این نمایشگاه تا روز ۸ اسفند ماه در موزه نقشه تهران به نشانی میدان ارتش، به سمت سه راه اقدسیه، بعد از مسجد امام جعفر صادق (ع) دایر خواهد بود.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر