728 x 90

نمایشگاه کاریکاتور در ساحل خلیج‌فارس

img
نمایشگاه کاریکاتور در ساحل خلیج‌فارس

نمایشگاهخیابانی کاریکاتور با عنوان حقوق بشرآمریکایی و ترامپیسم به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر، برای نخستین بار در کنار آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برگزار شد.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر، دراین  نمایشگاه ، بیش از ۳۰ کارتون و کاریکاتور از هنرمندان بین المللی با موضوع آمریکاستیزی و افشای ماهیت واقعی ایالات متحده در ساحل خلیج فارس به نمایش گذاشته شد.

بر اساس این گزارش ، امید پارسایی فر، رئیس حوزه هنری استان بوشهر، درحاشیه آئین برگزاری این نمایشگاه درجمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه هنری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با آثاری از کاریکاتوریست‌هایی از کشور مختلف دنیا ازجمله: ایران، آمریکا، اندونزی، ژاپن، ایتالیا، مکزیک، یونان و آلمان به مدت یک روز برگزارشده است.

پارسایی فر با اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در ساحل خلیج فارس افزود :برگزاری نمایشگاه کاریکاتور حقوق بشر از نوع آمریکایی درکرانه خلیج فارس، پیام روشنی دارد و آن هم  فعال بودن استان بوشهر در انتقال پیام های هنر متعهد و آگاه کننده در کرانه این آبراه بین المللی است.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به برنامه های این نهاد جهت برگزاری چنین نمایشگاههایی در اماکن عمومی افزود: خوشبختانه ظرفیت نگارخانه سوره ، به عنوان یک مکان دائمی میزبان هنرمندان استان و کشور است و ما علاوه بر نگارخانه سوره ،در سایر اماکن استان متناسب با شرایط بیماری کرونا ، نمایشگاههای محیطی را در مناسبت های مختلف با کمک دستگاه‌ها و افراد علاقه مند برگزار خواهیم کرد.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر