728 x 90

دوازدهمین مسابقات طنز مدپلن و هیومانا سود سالائو 2020 برزیل (Salao de Humor Medplan e Humana Saude)

دوازدهمین مسابقات طنز مدپلن و هیومانا سود سالائو 2020 برزیل (Salao de Humor Medplan e Humana Saude)
دوازدهمین مسابقات طنز مدپلن و هیومانا سود سالائو 2020 برزیل (Salao de Humor Medplan e Humana Saude) مهلت شرکت در مسابقه: پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹

موضوع: آزادی

موضوع: آزادی

قوانین:

1. ثبت نام: 25 مرداد تا 24 مهرماه 1399

شرکت در مسابقه برای همه و با هر استعداد و تکنیک و ملیتی آزاد است. آثار می توانند از هر گروهی باشند و هر هنرمند می تواند در چند شرکت نماید. گروه ها شامل: کارتون، کاریکاتور، داستان مصور/کتاب مصور (کتاب مصور باید داستان یک صفحه ای باشد، و داستان مصور می تواند حداکثر 5 قسمت در یک صفحه باشد). هر شرکت کننده می تواند حداکثر 5 اثر ارسال نماید. فرمت آثار باید 40*30 سانتیمتر و به اندازه 3مگابایت باشد. ثبت نام رایگان بوده و از طریق سایت salaodehumor.com انجام می شود. هنرمندان آثار خود را از طریق فرم ثبت نام و لینک “salaodehumor.com/inscrevase” ارسال نمایند. افتتاحیه در 8 آذر 1399 بوده و  همه برندگان اعلان می شوند.

2. داوری و انتخاب برندگان

هیئت داوران از 24 مهر تا 2 آبان، برندگان را انتخاب خواهند نمود.

3. جوایز:

برنده کارتون: 5000 رئال

نفر دوم: 3000 رئال

برنده کاریکاتور مدپلان (موضوع آزاد): 2000 رئال

برنده مصور (موضوع آزاد): 2000 رئال

برنده اینترنتی: 2000 رئال. رای گیری آنلاین این برنده رو مشخص می کند. رای گیری از 7 تا 16 آبان 1399 در salaodehumor.com برگزار خواهد شد.

4. نمایشگاه

آثار منتخب در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد. هنرمندان منتخب (دارندگان کپی رایت) به طور خودکار، حق استفاده از آثار را در تمام رسانه ها شامل رسانه های اجتماعی، آنلاین و چاپ، در مورد مسابقه، نمایشگاه، سالنامه، آرشیو عمومی، و همه فعالیت های آموزشی و تبلیغاتی برای و تحت حمایت این مسابقه را بدون هیچگونه پاداشی اعطا خواهند کرد.

شماره 5. رد صلاحیت

5.1. آثار باید اریجینال بوده و کپی کار فرد دیگر پذیرفته نخواهد شد (اگر اثر شما کپی رایت فرد دیگری را نقض کند، رد صلاحیت خواهد شد)

5.2. آثار ارسالی نباید در مسابقه دیگری برنده جایزه شده باشد.

5.3. تمام کارکنان و اقوام مدپلان و هیومانا سود یا هر عضو برگزارکننده این رویداد اجازه شرکت در این مسابقه ندارد.

5.4. سرقت هنری، نقض حقوق دیگران، یا تخلف از قوانین مسابقه باعث رد صلاحیت خواهد شد، حتی اگر به اثر جایزه تعلق گرفته باشد. (که داوران جایزه را لغو خواهند نمود)

با ثبت نام در این مسابقه تمام شرایط و قوانین مسابقه را به طور خودکار خواهید پذیرفت. برای اطلاعات بیشتر با 2514 99975 (86) 55+ تماس حاصل فرمائید.

به نتایج مسابقه 4 روز بعد از آغاز مسابقه، با اثبات هر گونه بی قانونی در کار داوران که آنها از آن اطلاع ندارند می توان اعتراض نمود.

6. سومین مسابقه SALÃOZINHO DE HUMOR MEDPLAN E HUMANA SAÚDE

بچه های 6 تا 12 سال اجازه شرکت در مسابقه کودکانمان را خواهند داشت. موضوع امسال این مسابقه: بازی ها و فعالیت های داخل خانه می باشد. بچه ها می توانند تا 2 اثر با فرمت 40*30 سانتیمتر ارسال نمایند. استفاده از هر تکنیک و روشی در همه گروه ها (کارتون، کاریکاتور و داستان مصور) آزاد است. آثار باید با فرمت دیجیتال و بین 25 مرداد تا 24 مهرماه به آدرس salaodehumor.com ارسال شوند. نفر اول جایزه نقدی 600 رئال و نفر دوم 400 رئال دریافت خواهد کرد.

7. تاریخ ها و مهلت ها:

ثبت نام: 25 مرداد تا 24 مهرماه

انتخاب اثر: 24 تا 27 مهر

داوری و برندگان جوایز: 28 مهرماه تا 2 آبان

رای گیری آنلاین برای جایزه اینترنتی: 7 تا 16 آبان

کاتالوگ و آماده سازی تقویم: 2 تا 16 آبان

چاپ و ساخت برای نمایشگاه: 2 تا 7 آبان

افتتاحیه بزرگ: 8 آذر

 

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر