728 x 90

برندگان جشنواره کاریکاتور خلیج فارس

برندگان جشنواره کاریکاتور خلیج فارس
برندگان جشنواره کاریکاتور خلیج فارس

نفرات برتر جشنواره کاریکاتور «خلیج فارس» پس از جمع‌آوری آثار و داوری توسط داوران جشنواره معرفی شدند اما رتبه اول به هیچ اثری تعلق نگرفت.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از ایرنا در بوشهر، احمد بارگاهی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر،  در این رابطه به رسانه‌ها اعلام کرد: فراخوان جشنواره کاریکاتور دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس منتشر شد که با استقبال خوبی از سوی هنرمندان همراه شد.

احمد بارگاهی افزود: استان بوشهر در تمامی زمینه‌های هنری، دارای استعدادهای درخشانی است و با توجه به اینکه در حوزه کاریکاتور تا به حال، جشنواره ویژه‌ای در استان بوشهر برگزار نشده بود این جشنواره به مناسبت روز ملی خلیج فارس برگزار شد.

وی با تاکید بر نقش هنر در مراودات و تعامل‌های فرهنگی تصریح کرد: در این زمینه جشنواره‌ «کاریکاتور» با موضوع خلیج فارس برگزار شد تا از دریچه هنر، نام بزرگ خلیج فارس زنده نگه داشته شود.

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: پس از اتمام مهلت ارسال آثار، از بین آثار دریافتی، رتبه دوم به اثری از هنرمند هم‌استانی ابوالقاسم طحانیان و رتبه سوم نیز به کاریکاتوری از هنرمند هم‌استانی سالار عشرت‌خواه اختصاص یافت. 

وی گفت: بر اساس نظر داوران و با توجه به استانداردهای جشنواره، رتبه اول جشنواره کاریکاتور با وجود دریافت بیش از ۳۰ اثر از هنرمندان بوشهری، به هیچ یک از شرکت‌کنندگان این جشنواره تعلق نگرفت.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر