728 x 90

انیمیشن گرگم و گله می‌برم در جشنواره انیمیشن هیروشیما

انیمیشن گرگم و گله می‌برم در جشنواره انیمیشن هیروشیما
انیمیشن گرگم و گله می‌برم در جشنواره انیمیشن هیروشیما

انیمیشن کوتاه «گرگم و گله می‌برم» ساخته «امیرهوشنگ معین» به بخش مسابقه رسمی هجدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن هیروشیما ۲۰۲۰ راه یافت.

به گزارش سایت ایران کارتونبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «گرگم و گله می‌برم» ساخته امیرهوشنگ معین از تولیدات سال ۲۰۱۸ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بخش مسابقه رسمی هجدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن هیروشیما ۲۰۲۰ راه یافت.

این پویانمایی ۸ دقیقه‌ای این بار در جشنواره هیروشیما با دیگر آثار به رقابت می‌پردازد.

جشنواره بین‌المللی هیروشیما یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های انیمیشن جهان و مورد تایید جایزه آکادمی اسکار برای فیلم‌های کوتاه است که هر ۲ سال یکبار در شهر هیروشیمای ژاپن برگزار می‌شود.

بنا به تصمیم سایوکو کینوشیتا و به دلیل شیوع ویروس کرونا، جشنواره بین‌المللی انیمیشن هیروشیما از ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۲۰ تا ۲۴ آگوست ۲۰۲۰ بدون حضور مخاطبان و تنها با حضور داوران ژاپنی برگزار می‌شود.

«گرگم و گله می‌برم» یک انیمیشن دیجیتالی است که در آن کودکان، داستان آشنای گرگ و بزغاله‌ها را در مدرسه به شکل نمایشِ عروسکی به اجرا در می‌آورند و بزِ مادر در فراغ بزغاله‌هایش و گرگ ِ خشمگین در تنهایی‌اش، با هم رو در رو می‌شوند و مثل همیشه گرگ شکست می‌خورد.

روز ۳ شهریور همزمان با آخرین روز از این جشنواره، اسامی برندگان اصلی اعلام خواهد شد.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر