728 x 90

کرونا به شکرستان هم رسید

کرونا به شکرستان هم رسید
کرونا به شکرستان هم رسید
تهیه کننده شکرستان از تولید ویژه برنامه های انیمیشنی با موضوع مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

 به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، سیدمسعود صفوی گفت: همزمان با اعلام هشدارهای وزارت بهداشت درباره شیوع ویروس کرونا، مرکز پویانمایی صبا هم درصدد برآمد تا با تولید انیمیشن های آموزشی، نسبت به آگاه سازی جامعه در برابر این بیماری اقدام کند.

وی افزود: تجربه نشان داده پیام های اخلاقی و بهداشتی و آموزشی از طریق انیمیشن به سبب جذابیت های بصری آن خیلی بهتر، موثرتر و ماندگارتر است. لذا از کاراکترهای پویانمایی شکرستان که طرفداران بسیاری هم دارند در جهت تولید برنامه های آموزشی ضدکرونا استفاده کردیم.

صفوی ادامه داد: تعداد ۱۰ توصیه و پیام اصلی بیماری کرونا استحصال و توسط گروه فیلمنامه نویسی شکرستان به قصه های ۲ دقیقه ای تبدیل و سپس ساخت قسمت های انیمیشن آغاز شد.
این ۱۰ قسمت در مدت زمان ۲ هفته پایان سال ۹۸ به صورت فشرده و فعالیت شبانه روزی گروه شکرستان نوشته، طراحی، تولید و صداگذاری شد و برای پخش از طرف مرکز صبا برای شبکه های تلویزیونی ارسال می شود.

تهیه کننده شکرستان گفت: مبارزه با بیماری کرونا مخصوص یک صنف و شغل خاص نیست بلکه تمام افراد جامعه با توجه به توانایی و تخصص خویش باید در این مبارزه گام بردارند. فعالان بخش انیمیشن هم می توانند با تولید انیمیشن های خوب و جذاب بهترین پیام های آموزشی و پیشگیری را به افراد جامعه منتقل کنند.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر