728 x 90

رونمایی محصولات جانبی انیمیشن آخرین داستان

رونمایی محصولات جانبی انیمیشن آخرین داستان
رونمایی محصولات جانبی انیمیشن آخرین داستان

بعدازگذشت چهارهفته از اکران انیمیشن سینمایی«آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی«اشکان رهگذر»، محصولات جانبی این انیمیشن ، همزمان بااکران آن، با حضور کارگردان و برخی از عوامل فیلم پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ در استودیو هورخش رونمایی و پس از آن وارد بازار خواهند شد.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط‌ عمومی استودیو هورخش، این محصولات ، شامل پوشاک، کوله‌پشتی، لوازم التحریر، فنجان، کیف پول، لوازم‌آرایش و بازی رومیزی است.برخی از این محصولات با همکاری برندهای دیگر تولید شده‌اند. بازی رومیزی «آخرین داستان» با عنوان «جم» با همکاری دورهمی، لوازم‌آرایش با همکاری اینلی و دفترهای دست‌ساز با همکاری دستک دفتر طراحی و وارد بازار می‌شوند.

این برای اولین بار است که بر مبنای یک انیمیشن ایرانی محصولات آرایشی در ایران با هدف خلق شخصیتی ملی و ترویج فرهنگ ایرانی برای جوانان تولید می‌شود.پیش‌ ازاین محصولات جانبی همچون بازی موبایل تبلت «فر ایزدی»، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید» و «ارشیا» و آلبوم موسیقی «آخرین داستان» به‌ عنوان محصولات جانبی این انیمیشن منتشر شده‌اند.

مراسم رونمایی از این محصولات، ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ در استودیو هورخش واقع در میدان فلسطین، ابتدای طالقانی غربی، پلاک ۳۹۹ باحضورکارگردان و برخی ازعوامل فیلم برگزارخواهدشد و  ورود برای همگان نیز آزاد است.

شایان ذکر است ، انیمیشن سینمایی«آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر، محصول استودیو هورخش است که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته‌ شده است.این انیمیشن سینمایی که تاکنون موفق به دریافت ۱۲ جایزه ملی و بین‌المللی شده است در فهرست فیلم‌های واجد شرایط رقابت اسکار ۲۰۲۰ در دو بخش بهترین انیمیشن و بهترین فیلم قرار دارد.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر