728 x 90

انیمیشنی درباره اهدای عضو

انیمیشنی درباره اهدای عضو
انیمیشنی درباره اهدای عضو

انیمیشنی درباره اهدای عضو با عنوان «هدیه‌ای برای تو» و به کارگردانی سمانه اسدی و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید می‌شود.

به گزارش ایران کارتون به نقل ازاداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، سمانه اسدی ، کارگردان این انیمیشن، درباره موضوع این انیمیشن گفت : این انیمیشن برای گروه سنی ۸ تا ۱۴ سال ساخته می‌شود و در هفت دقیقه به موضوع اهدای عضو می‌پردازد وعنوان «هدیه‌ای برای تو» نام موقت این اثر است و احتمال دارددرآینده تغییرکند. اسدی درباره چرایی انتخاب موضوع اهدای عضو برای ساخت انیمیشنی برای مخاطبان کودک و نوجوان، توضیح داد: تا کنون ندیده‌ام که انیمیشنی با این موضوع برای نوجوانان ساخته شود. موضوع اهدای عضو بسیارمهم است و باید بچه‌ها و نوجوانان ازسنین پایین با آن آشنا شوند.

کارگردان «هدیه‌ای برای تو» یادآورشد: البته دراین انیمیشن موضوع اهدای عضو را در فضایی فانتزی و حتی برخی مواقع شاد برای نوجوانان مطرح می‌کنم زیرا قرارنیست پرداختن به این موضوع برای نوجوانان مانند بزرگسالان، فضایی جدی و غمگین داشته باشد.

وی درباره تکنیک مدنظربرای ساخت «هدیه‌ای برای تو» بیان کرد: این انیمیشن دوبعدی و با تکنیک طراحی دیجیتال ساخته می‌شود و درحال حاضر ریل و طراحی شخصیت «هدیه‌ای برای تو» انجام شده و روی طراحی فضا و انیمیت آن کارمی‌کنم.

وی درباره زمان پایان ساخت انیمیشن «هدیه‌ای برای تو» اظهار کرد: ساخت این انیمیشن حدود دو سال طول می‌کشد زیرا تمام کارهای آن را خودم انجام می‌دهم.

سمانه اسدی پیش از این با ساخت انیمیشن «رفت» با موضوع مهاجرت برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره «۱۰۰» شده است.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر