728 x 90

نمایشگاه آثار ما کرونا را شکست می‌دهیم در حوزه هنری

نمایشگاه آثار ما کرونا را شکست می‌دهیم در حوزه هنری
نمایشگاه آثار ما کرونا را شکست می‌دهیم در حوزه هنری
سید مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر جشنواره بین‌المللی «ما کرونا را شکست می‌دهیم»، از نمایش ۵۰ کاریکاتور در نگارخانه‌های حوزه هنری خبر داد.

به گزارش سایت ایران کارتون ،ش جاعی طباطبایی درباره روند داوری آثار این جشنواره گفت: تیم داوری جشنواره متشکل از داوران ایرانی و خارجی آثار را رصد و فقط مرحله نهایی داوری آثار باقی مانده است.
وی افزود: اکثر هنرمندان خوب ایرانی از این جشنواره استقبال کردند. علاوه بر این، حتما یک هنرمند ایرانی در بخش جوایز اصلی حضور دارد، از ۷ هنرمند ایرانی دیگر با اهدای مبلغ ۲ میلیون تومان تقدیر خواهد شد.

مدیر مرکز هنر‌های تجسمی حوزه هنری اعلام کرد: هم اکنون حدود ۵۰ تا ۶۰ اثر از آثار جشنواره با سایز‌های ۱۰۰ در ۷۰، در نگارخانه‌های حوزه هنری به نمایش درآمده اند و نمایشگاه آن‌ها فعلاً ادامه دارد.

وی ادامه داد: تعداد فینالیست‌های جشنواره ۵۰ نفر بود که آثار عده‌ای از آنان در این نمایشگاه نیست.

شجاعی در خصوص نمایش آثار جشنواره «بین المللی ما کرونا را شکست می‌دهیم» در فضا‌های عمومی گفت: یکی از بهترین مکان‌ها برای نمایش این آثار فضا‌های مترو، فرودگاه و نگارگذر میدان ولیعصر (عج) است که در حال انجام مذاکره آن‌ هستیم. در تلاش هستیم تا با همکاری سازمان زیباسازی هم امکان نمایش در دیگر فضا‌های عمومی شهر را فراهم کنیم.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر