728 x 90

رونمایی از پوستر انیمیشن جان‌پناه واکران اینترنتی آن

رونمایی از پوستر انیمیشن جان‌پناه واکران اینترنتی آن
رونمایی از پوستر انیمیشن جان‌پناه واکران اینترنتی آن

حسن صمدی، مدیر خانه پویانمایی گیلان، با اشاره به رونمایی از پوستر انیمیشن کوتاه «جان‌پناه» به کارگردانی «میلاد پسندیده»، از اکران این انیمیشن به صورت اینترنتی خبر داد.

به گزارش سایت ایران کارتون، صمدی که تهیه کنندگی این اتنیمیشن را هم بر عهده دارد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه « جان پناه» نخستین تولید سال جاری خانه پویا نمایی استان گیلان است ، اظهار کرد: «جان‌پناه» روایتی تمثیل وار از سرگردانی بشر امروز در دریای افکار و اتفاقات است.صمدی افزود :  این اثر کوتاه با تکنیک سه بعدی رایانه‌ای تهیه شده و محصول کارگاه‌های آموزشی تولید محور خانه پویانمایی گیلان است. در حال حاضر هم شرایط اکران و برگزاری جلسات نقد و بررسی آثار فراهم نیست و ناگزیر به اکران و توزیع اینترنتی خواهیم بود.

صمدی با اشاره به عدم حمایت مراکز و سازمان‌های مرتبط با انیمیشن در زمینه تولید این محصول، اظهار کرد: عزم و اراده‌ای برای حمایت از سینمای کودک به خصوص انیمیشن وجود ندارد که موجب شکست پروژه‌های تولید و دفع مخاطب می‌شود.

وی با بیان اینکه به همت جوانان متخصص و متعهد، این صنعت پیشرفت‌های قابل‌توجهی به ویژه در سال‌های اخیر داشته است، افزود: امیدوارم با پیگیری‌هایی که هنرمندان این عرصه و برخی از مسئولان برای بازاریابی و ارتباط با بازارهای جهانی انجام می‌دهند، علاوه بر رشد فنی، جایگاه انیمیشن را از لحاظ اقتصادی نیز ارتقا یابد تا علاوه بر جذابیت ویژه انیمیشن برای سرمایه‌گذاران، هنرمندان نیز کمتر دغدغه‌های مالی و اقتصادی داشته باشند.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر