728 x 90

نمایشگاه تصویرسازى صحنه هاى کلیدى داستان

img
نمایشگاه تصویرسازى صحنه هاى کلیدى داستان

ناشر مستقل و بریتانیایی«بلومزبرى» براى جشن سى سالگی خود، یک مجموعه ده جلدی ،که روی جلد هر یک از آنان تصویرسازى هایى از صحنه هاى کلیدى داستان توسط طراحان مختلفی از سراسر دنیا طراحی شده، منتشر کرده است.

این مجموعه ى ده جلدى شامل عناوین مختلفى مثل، بخور، دعا کن، عشق بورز(Eat,Pray,Love) از الیزابت گیلبرت و داستان سوزانا کلارک و آقاى نورل است که توسط طراحان بریتانیا و یا طراحان بین المللى تصویرسازى شده است.

هرکدام از این طرح جلدها از یک صحنه قابل توجه در کتاب برگرفته شده مثل سحر و جادوى سیاه و یا رمز و راز قتل.

کرى هیدمن، طراح بریتانیایى، یک صحنه از دویدن خالد حسینى را به تصویر کشیده است به طورى که کایت هاى مختلفی در اطراف خط افق کابل و در پس زمینه غروب آفتاب گرم و نارنجى را نشان می دهد.

جاناتان بورتون، تصویرگر فرانسوى، در طرح خود دو شخصیت اصلى کتاب restless را نشان می دهد که هردو پشت یک میز با حالتى مشکوک به یکدیگر نگاه می کنند.

گرگ هنیمن، معاون هنرى بلومزبرى می گوید: چیزى که به ذهن من رسید این بود که هریک از عناوین داراى بالاترین کیفیت سینمایى باشد. من در نظر داشتم که هریک از جلد ها مثل یک پوستر سینمایى باشد، بنابراین ما یک گروه بین المللى از طراحان را انتخاب کردیم تا با تمرکز بر روى این موضوع نتایج درخشانى را ارائه دهند.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر