728 x 90

نمایشگاه منتخب آثار جشنواره ترافیکاتور

img
نمایشگاه منتخب آثار جشنواره ترافیکاتور

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، به نقل از پیام پورفلاح مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان، جشنواره کارتون حمل و نقل و ترافیک با عنوان ترافیکاتور که به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان و با همکاری خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان و ماهنامه طنز نیمروز از پایان سال 97 آغاز به کار کرده بود به ایستگاه پایانی خود رسید.

وی افزود: فراخوان این جشنواره در سه بخش موضوعی با موضوعات اصفهان شهر دوچرخه ها، کلاه ایمنی، سرزندگی، نه به خودروی تک سرنشین منتشر شد .

وی خاطرنشان کرد: از مجموع 209 اثر رسیده از 89 نفر ، در بخش اصفهان شهر دوچرخه ها 39 اثر از 30 هنرمند، در بخش کلاه ایمنی 34 اثر از 29 هنرمند، در بخش خودروی تک سرنشین 26 اثر از 21 هنرمند به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. 

پورفلاح ادامه داد: مراسم اختتامیه ساعت ۱۸روز سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان و با حضور مدیران فرهنگی و شهری اصفهان و همچنین هنرمندان  و هئیت داوران این جشنواره برگزار می شود.

مدیرخانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان تصریح کرد: همچنین آیین گشایش نمایشگاه منتخب آثار جشنواره ترافیکاتور سه شنبه ۵ شهریور ساعت ۲۰:۳۰ در گالری سعدی( خیابان استانداری، گذر سعدی) برپا می شود. این نمایشگاه تا ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۸ جهت بازدید عموم دایر خواهد بود و ساعات بازدیداز این نمایشگاه ۸ صبح الی ۱۲ و ۱۶ الی ۱۹ خواهد بود.

 

 

 

 

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر