728 x 90

نمایشگاه کرونا به وقت تهران

img
نمایشگاه کرونا به وقت تهران

نمایشگاه کرونا "به وقت تهران" در محل خانه کاریکاتور با رعایت پروتکل های بهداشتی از 20 مرداد ماه لغایت 20 شهریور ماه 1399 با مشارکت مدیریت هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار می گردد.

همچنین این نمایشگاه به صورت مجازی در صفحه رسمی اینستاگرام مناطق 22 گانه، فرهنگسراهای و مراکز خاص هر روز یک اثر به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی چون:

آرس/کوبا، احمد کبیر کیشور/بنگلادش، اولگ لوکتیو/اوکراین، اولگ گوسول/اوکراین، ندا تنهایی مقدم/جوزف پارچال/جمهوری چک،محمدحبیبی/ایران،حکمت سیل/ترکیه،دیدی سری ویدیانتو/اندونزی،علیرضاذاکری/ایران،حمیدصوفی/ایران،کائو گومز/برزیل، مارکودآگوستینو/ایتالیا، میلنکوکوسانویک/صربستان، محمود نظری/ایران، نیکولالیستیس/کرواسی، وانگ زی ژن/چین، ولادیمیر کازانفسکی/اوکراین، هیکابی دمیرچی/ترکیه، هاکان کلاس/ترکیه، هاندرن خوشناو/ عراق به چشم می خورد.

استفاده از مدیای طنز در آگاه سازی خطرات بیماری در جامعه، فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری و استفاده از ماسک از نگاه کارتون، ضرورت استفاده مردم از ماسک با نگاه طنز به عنوان مهمترین وسیله بازدارنده بیماری در جامعه، هم آوایی جامعه در مشکلات و با هم بودن در شکست بیماری کرونا،نشان دادن اهمیت این بیماری در به خطر انداختن سلامتی و شور و نشاط جامعه از نگاه هنرمندان معاصر عرصه کاریکاتور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه مجازی است. به دلیل کثرت شرکت کننده بخشی از اسامی هنرمندان بر اساس حروف الفبا درج شده است.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر