728 x 90

چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین

چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین
چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین مهلت شرکت در مسابقه: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹

موضوع: دریاچه

چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین

 

مهلت ارسال آثار: یکم جولای ۲۰۲۰

 موضوع: دریاچه

 شرکت در مسابقه: از تاریخ یکم فوریه تا یکم جولای ۲۰۲۰

شرکت در این مسابقه برای تمامی هنرمندانی که اثر جدید خلق کرده‌اند که پیش از این در مسابقه‌ای شرکت داشته است آزاد می‌باشد. تاریخ افتتاحیه این نمایشگاه با اعلام رسمی برندگان این مسابقه ، 12 سپتامبر 2020 خواهد بود.

هر هنرمند می تواند با حداکثر پنج (5) اثر منتشر نشده در قالب مطلوب 30x40 سانتی متر A4) ) و با استفاده از هر تکنیکی ثبت نام کند. در پشت هر نقاشی ، یا در ثبت نام باید نام کامل نویسنده ، آدرس (با کد پستی) ، ایمیل ، شماره تلفن ، شماره شناسنامه ، شماره حساب بانکی ( لطفاً ، این اطلاعات را از طریق ایمیل بفرستید به همراه نسخه الکترونیکی آثار هنری). درج شود.

هنرمندان می توانند آثار خود را بهآدرس  skonnov@yahoo.com (با حداکثر اندازه 5 مگابایت) ارسال کنند یا اصل آن را به آدرس پستی :

Bobritsa Cartoon Competition

27 Naberezhaya Street,

Bobritsa, Kiev-Sviatoshin District,

Kiev Region, 08142,

UKRAINE

ارسال نمایند.

 موضوع چهارمین مسابقه کارتونی دریاچه است.

اگرچه موضوع مسابقه خندهٔ سگ‌آبی است (نام یکی از روستاها نیز از نام همین حیوان گرفته شده است)، اما این بدان معنی نیست که اثری که سگ‌آبی در آن نباشد پذیرفته نخواهد شد. بلکه کار باید خلاقانه، هوشمندانه و بامزه باشد، لطفاً ذهنتان را محدود به سگ‌آبی نکنید. هرچند برای اثری با موضوع «سگ آبی» جایزهٔ ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم، در این صورت اثر هنرمند در هر دو بخش اصلی و ویژه کاندید خواهد شد.

جوایز:

نفر اول: 500 یورو (پانصد).

نفر دوم: 300 یورو (سیصد).

نفر سوم: 200 یورو (دویست).

نفرات تقدیر شونده (نفر7): هرکدام 100 یورو (صد).

جایزه ویژه : 300 یورو (سیصد).

- دیگر قوانین

قبل از اعلام رسمی برندگان توسط هیئت داوران ، برگزارکننده حق انتشار نسخه های الکترونیکی آثار هنری نهایی (که هیئت داوران انتخاب نهایی را از میان آنها خواهد داشت) را برای عموم دارد تا در صورت انتشار قبلی هر یک از آثار هنری ارائه شده یا در صورت کپی بودن اثر از آن مطلع شود.

با ثبت نام در مسابقه، هنرمند حق مالکیت اثر را به برگزارکننده واگذار خواهد کرد.

آثار مسترد نخواهند شد.

هیچ‌یک از بستگان و آشنایان هنرمند نباید جزو مسؤلان برگزاری باشند.

مبالغ نقدی جایزه فقط با دریافت آثار هنری اصلی برندگان و یا کپی پاسپورت در صورت لزوم، توسط برگزار کنندگان این مسابقه به حساب های بانکی شخصی برندگان واریز می‌شود.

برگزار کننده این مسابقه آقای سرگئی کونوف (از روستای بابریتسا) است و وی اختیار کامل دارد که هرگونه ارائه را قبل از بررسی هیئت منصفه رد کند و در صورت مشاهدهٔ تقلب از سوی هیئت منصفه، رای آنها را ابطال کند.

 برای هرگونه اطلاعات ، لطفاً با این آدرس تماس بگیرید

skonnov@yahoo.co

یا380 67 235-2536

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر