728 x 90

چهل و نهمین دوره مسابقات گرافیک طنز ایتالیا

چهل و نهمین دوره مسابقات گرافیک طنز ایتالیا
چهل و نهمین دوره مسابقات گرافیک طنز ایتالیا مهلت شرکت در مسابقه: سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

موضوع: مهربانی

 چهل و نهمین دوره مسابقات گرافیک طنز ایتالیا

موضوع مسابقه:

مهربانی

هنرمندان می توانند با حداکثر 3 اثر با توجه به موضوع در ارتباط با بشر، هستی و جامعه ای که در آن زندگی میکند، و محیط از دیدگاه طنز، شرکت نمایند. آثار باید فاقد هر گونه متنی باشند تا فراتر از هر مانع زبانی بوده و دنیا آن را بفهمد. آثار باید منتشر نشده باشند و در هیچ رقابت دیگری شرکت نکرده باشد.

اگر آثار قبلا منتشر شده باشند، برگزارکننده می تواند آن را از جایزه محروم سازد.

ارسال و مهلت آثار:

آثار را از طریق ایمیل concorso@umoristiamarostica.it ارسال نمائید. و مهلت ارسال آثار 12 فروردین 1399 می باشد. آثار را می توانید از طریق سرویس های زیر نیز ارسال نمائید.

(https://www.wetranfer.com/)

 (https://www.dropbox.com/it/)

 (https://drive.google.com/)

آدرس: UMORISTI A MAROSTICA| Biblioteca Civica –Via Cairoli

3 –36063 MAROSTICA (VI) –ITALY

آثار می توانند سیاه و سفید یا رنگی بوده و استفاده از هر تکنیکی آزاد می باشد، و به فرمت GIF، JPG، PNG یا PDF و با رزولوشن dpi150 باشند و با کیفیت بالا ذخیره شده و حجم آنها حداکثر 3 مگابایت باشد. فایل های با حجم بیشتر پذیرفته نخواهند شد.

پذیرش، انتخاب و اختصاص جوایز، توسط گروه گرافیکی ماروستیسین (Gruppo Grafico Marosticense) انجام خواهد شد.

تصمیم های داوران غیر قابل تغییر خواهد بود.

تحویل آثار اریجینال و جوایز:

هنرمندانی که توسط داوران انتخاب شوند، ایمیلی حاوی اطلاعاتی در مورد مهلت و چگونگی ارسال آثار اریجینال دریافت خواهند نمود.  اگر اثر، با تکنیک های دیجیتال منحصر بفرد تشخیص داده شود، شرکت کننده باید یک نسخه از کپی اثر را با امضا و تاریخ ارسال نماید.

داوران جایزه ی ویژه بین المللی اسکاکچریا (Scacchiera) "ساندرو کارلسو" (Sandro Carlesso)، جایزه ویژه ی "مارکو سارتور" (Marco Sartore) و ده جایزه ی ویژه ی "اوموریستی ماروستیکا" (Umoristi a Marostica) را اهدا خواهند نمود. جوایز ویژه دیگر و تقدیرها نیز اعطا خواهد شد. نتایج داوران مستقیما از طریق ایمیل به همه ی شرکت کنندگان اعلام خواهد شد و در سایت www.umoristiamarostica.it منتشر خواهد شد.

جشن افتتاحیه، اهدای جوایز و مقررات

جشن افتتاحیه و اهدای جوایز در 27 اردیبهشت 1399 خواهد بود.

همه ی شرکت کنندگان برگزیده، نسخه ی رایگان کاتالوگ را دریافت خواهند نمود. شرکت کنندگانی که انتخاب نشده اند، می توانند تقاضای دریافت کاتالوگ را در سایت www.umoristiamarostica.it مطرح نمایند.

آثار منتخب برای نمایشگاه و کاتالوگ برگردانده نخواهند شد و در مجموعه ی موزه ی ماروستیکا (Umoristi a Marostica Museum)خواهند ماند.

حق مجوز تولید دوباره و انتشار اثر از طریق رسانه های دیگر برای گروه گرافیکی ماروستیکا (Gruppo Grafico Marosticense) محفوظ مانده و می توان با ذکر "اتخاذ از اموریستی ماروستیکا" بدون هزینه از آن استفاده نمود.

گروه گرافیکی ماروستیکا مسئول آسیب های حمل و نقل آثار نخواهد بود.

شرکت کنندگان تمام مقررات را پذیرفته و گروه گرافیکی ماروستیکا اجازه دارد تا اطلاعات شخصی فرد با توجه به تاریخ، به شکل کد درآورد  و همچنین این کد (مثلا GDPR 2016/679/UE) به منظور ورود شرکت کنندگان به پایگاه داده گروه استفاده خواهد شد.

موضوع: مهربانی

مهلت: 12 فروردین 1399

جشن افتتاحیه: 27 اردیبهشت 1399

نمایشگاه: 16 اردیبهشت الی 25 خرداد 1399

سایت: www.umoristiamarostica.it

ایمیل: concorso@umoristiamarostica.it

اموریستی ماروستیکا2020

 

قوانین

فرم ورودی

 

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر