728 x 90

نوزدهمین دوره جشنوارۀ بین‌المللی کارتون اقتصاد ترنتو، ایتالیا، 2024

نوزدهمین دوره جشنوارۀ بین‌المللی کارتون اقتصاد ترنتو، ایتالیا، 2024
نوزدهمین دوره جشنوارۀ بین‌المللی کارتون اقتصاد ترنتو، ایتالیا، 2024 مهلت شرکت در مسابقه: یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

موضوع: دشواری‌های زمانۀ ما

موضوع: دشواری‌های زمانۀ ما

 

امسال، Studio d'Arte Andromeda فضایی ایجاد خواهد کرد که در آن بازدیدکنندگان دیدگاه متفاوتی نسبت به موضوع طنز داشته باشند، موضوع مسابقه با مشورت شخصیت‌های بین‌المللی در حوزه‌هایی مانند اقتصاد، سیاست، مطبوعات و ... انتخاب شده است. با حضور مستمر طنزپردازان، کارتونیست‌ها و تصویرگران واقعی نمایشگاه «لبخند جهان» برپا خواهد شد.
از بازدیدکنندگان دعوت می‌شود تا به بهترین کارتون‌ها و تصاویر طنز در میان آثار نمایش داده شده رای دهند.
این نمایشگاه به صورت آنلاین در وب سایت Studio d’Arte Andromeda قابل مشاهده خواهد بود.

چگونه می‌توان با چالش تغییرات آب و هوایی روبرو شد؟ آیا توسعه اقتصادی در نبرد با تورم پیروز خواهد شد؟ آیا بدهی زیاد در نهایت اقتدار ملت‌ها را متزلزل می‌کند؟ آیا انتقال انرژی در بازه زمانی کوتاه دیکته شده توسط غرب قابل دستیابی است؟ آیا زمستان جمعیتی (تنزل نرخ تولد) به سیستم های رفاهی طاقت‌فرسا ختم خواهد شد؟ آیا پوپولیسم با دموکراسی‌ها آشتی می‌کند؟ اینها تنها برخی از سؤالات اصلی زمان ما هستند که فستیوال dell'Economia of Trento با برخی از درخشان‌ترین ذهن‌های جهان اقتصادی، دانشگاهی و سیاسی در سطح ملی و بین‌المللی سعی خواهد کرد به آنها بپردازد.

موضوع انتخاب شده برای نوزدهمین دوره جشنواره dell'Economia ترنتو، توسط گروه 24 ORE و بازاریابی ترنتینو به نمایندگی از استان خودمختار ترنتو، با همکاری شهرداری و دانشگاه ترنتو سازماندهی شده است، بخشی از تعهد خود می‌دانیم که با هدف تجزیه و تحلیل چالش‌های دیکته شده توسط یک سناریوی نامطمئن و پیچیده جهانی، پیشنهاد راه حل‌ها و تفسیرها این مسابقه را برگزار کنیم. در سال 2022، موضوع «پس از همه‌گیری، نظم و بی‌نظمی» با هدف بررسی تأثیرات عمیق اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ناشی از گسترش کووید 19 بود، در حالی که نسخه 2023 با عنوان «آینده. چالش‌های دنیای جدید» به تشریح تأثیر تحولات بزرگ فناوری و اجتماعی-اقتصادی در حال انجام بر بشریت پرداخته است.

 

مهلت ارسال آثار: 5 مه (16 اردیبهشت)

 

آدرس:

economia@studioandromeda.net

هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال حداکثر 3 اثر است.

مشخصات آثار:

حداکثر 1 MB

300 DPI

JPG

 

منبع

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر