728 x 90

اولین مسابقات بین المللی کاریکاتور در آی تی

اولین مسابقات بین المللی کاریکاتور در آی تی
اولین مسابقات بین المللی کاریکاتور در آی تی مهلت شرکت در مسابقه: سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

موضوع: شبکه های اجتماعی

اولین مسابقات بین المللی کاریکاتور در آی تی

 

. برگزارکننده:

شبکه تلویزیونی مستقل I-UA.TV و گروه شرکت های ADAMANT

2. شرکت کنندگان

شرکت در مسابقه بدون در نظر گرفتن ملیت، سن، جنسیت یا شغل برای همه آزاد است. شرکت کنندگان، شرایط مسابقه و تصمیم هیئت داوران بین المللی می پذیرند.

3. موضوع: شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی روز بروز بیشتر در زندگی ما تاثیر می گذارند. بطور روز افزون، می بینیم که مردم نمی توانند چشم از صفحه نمایش های گجت های خود بردارند، حتی وقتی که در حال راه رفتن هستن. آنها در دنیای مجازی سرگرمی، مطالعه، و سفر دارند و با مردم در هر جای این کره ی خاکی ارتباط برقرار می کنند، رازهای خود را با آنان در میان می گذارند... هیچ مرز یا مانعی در شبکه های اجتماعی وجود ندارد. اطلاعات در سراسر دنیا بیش از قبل منتشر می شود و سرعت حرکت بشر به سمت آزادی و پیشرفت را بیشتر نموده است. آیا این مسئله خوب است یا بد؟ شبکه های اجتماعی قبلا دنیا را تغییر داده اند. گزارش اطلاعات مخفی در شبکه ها توسط ویکی لیکس، شروع و هدایت انقلاب رنگین پوست ها، استفاده از اطلاعات شخصی کاربران برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و  ترک بریتانیای بزرگ از اتحادیه اروپا تا حد زیادی به خاطر شبکه های می باشد. نقش شبکه های اجتماعی خاص در طول تاریخ جهان در حال رشد است و هیچ کس نمی داند چطور در آینده بر بشریت تاثیر خواهد گذاشت. به طور کلی، موضوع مسابقه بین المللی کاریکاتور است. مانند همیشه، کاریکاتوریست ها با فرم شوخ طبعی و ظرافت خود نه تنها می توانند ضعف و قوت شبکه های اجتماعی، و نقش مثبت و منفی آنها در توسعه بشری را نشان دهند، بلکه آینده را نیز پیش بینی خواهند کرد. مدادهای خود را تیز کنید و گجت هایتان را روشن نمایید! اما نکته مهم – خوب فکر کنید! اگر چه ویروس های کامپیوتری به آسانی از طریق شبکه های اجتماعی منتشر می شوند، خوشبختانه، تهدیدی برای سلامت انسان ها نیستند.

4. آثار مسابقه

هر فرد می تواند تا حداکثر 3 اثر ارسال نماید و آثار می توانند سیاه و سفید یا رنگی باشند. کاریکاتورها نباید حاوی هیچ متنی باشند. کاریکاتورها را می توان با کامپیوتر انجام داد. حداقل اندازه: KB500، حداکثر اندازه: MB.3. فرمت: A4, JPG.

4. مهلت

مهلت ارسال آثار تا 11 شهریور 1399 می باشد.

5. آدرس

آثار به ایمیل  contest@adamant.ua ارسال شوند.

6. جوایز

نفر اول: 500دلار

نفر دوم 300 دلار

نفر سوم: 200 دلار

جایزه ویژه گروه شرکت های ADAMANT

و جوایز دیگر.

نمایشگاه کاریکاتورها در موزه ی شهر کییو (Kyiv) برگزار خواهد شد، کاتالوگ آنلاین نیز منتشر خواهد شد.

8. اسپانسر

برگزارکنندگان از موسسات و سازمان های خصوصی، دولتی و شهرداری دعوت به مشارکت در مراسم جوایز بعنوان اسپانسر مسابقه و نیز جوایز ویژه می نماید.

9. هیئت داوران بین المللی:

هنرمندان معروف از کشورهای مختلف جهان.

برگزارکنندگان حق انتشار آثار ارسالی برای تبلیغات مسابقه بدون پرداخت هیچ وجهی به صاحب اثر را دارند. همه ی حقوق کپی رایت متعلق به صاحب اثر کاریکاتورها می باشد. تصمیم هیئت داوران نهایی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به از این ایمیل استفاده نمایید: contest@adamant.ua

هنرمندان عزیز، منتظر کاریکاتورهای شما که مانند همیشه زیرکانه، اریجینال و منعکس کننده ایده های مستقل صاحب اثر می باشد، هستیم.

 

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر