728 x 90

برندگان جشنواره كاریكاتور كبوتر زرین

برندگان جشنواره كاریكاتور كبوتر زرین
برندگان جشنواره كاریكاتور كبوتر زرین

برندگان نخستین جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین، با رأی هیئت داوران متشکل از : کامبیز درم بخش، ابوالفضل محترمی و احسان گنجی معرفی شدند.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، پس از بررسی های صورت گرفته و با درنظر گرفتن اهداف جشنواره، کیفیت تکنیکی و محتوایی آثار، جایزه اول به مهدی عزیزی از استان گلستان تعلق گرفت و مهناز یزدانی از استان اصفهان و محمود نظری هم از استان همدان حائز رتبه های دوم و سوم شدند.

برنده جایزه اول / اثر مهدی عزیزی 

 

برنده جایزه دوم /اثر مهنازیزدانی

برنده جایزه سوم / اثر محمود نظری

 

بر اساس این گزارش، همزمان با روز جهانی پست و با حضور رمضانعلی سبحانی فرمدیرعامل شرکت ملی پست ، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت، نمایشگاهی از آثار منتخب دریافتی درموزه ارتباطات ایران افتتاح و در معرض دید بازدیدکنندگان موزه و علاقه مندان قرار گرفت.

این جشنواره به مناسبت هفدهم مهرماه روز جهانی پست و با هدف قدردانی از تلاشهای کارکنان شبکه پستی کشور در دوران همه گیری ویروس کرونا برگزار شد که طی آن 93 اثر از 50 کاریکاتوریست کشور دریافت شد.

لازم به یادآوری است برگزاری این جشنواره مورد توجه ویژه اتحادیه جهانی پست قرار گرفت و خبرهای مربوط به آن در رسانه های این اتحادیه، برای کشورهای عضو اطلاع رسانی شد.

شایان ذکر است ، کتابی از مجموعه آثار منتخب نخستین جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین نیز تدوین و چاپ شده که علاقه مندان می توانند فایل PDF آن را از اینجا دریافت نمایند.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر