728 x 90

برگزیدگان جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی

برگزیدگان جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی
برگزیدگان جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی

برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی طی برگزاری آیین اختتامیه ای، شامگاه شنبه 18 آبان معرفی و تقدیر شدند.


به گزارش ایران کارتون به نقل ازایرنا ، رتبه نخست این جشنواره دربخش کارتون به مهدی عزیزی از استان گلستان رسید و منصوره دهقانی از استان اصفهان و محمود نظری از استان همدان به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم این بخش را به دست آوردند.
مقام اول بخش کاریکاتور این جشنواره را هم، ابوالقاسم طهانیان از بوشهر به خود اختصاص داد و عنوان دوم و سوم بخش کاریکاتور نیز به ترتیب به سعید نوروزی از تهران و پیام وفاتبار از استان گیلان رسید.
همچنین آثارهانیه ابراهیمی ازسمنان، حامد مرتضوی علوی از خراسان شمالی، علی شعبانی از اراک، محمدرضا ثقفی از البرز، علیرضا پاکدل از خراسان رضوی، مهنازیزدانی، مصطفی ستاریان و آیت نادری از اصفهان، طاهر شعبانی از همدان و پویا عبدلی از کرمانشاه دربخش کارتون شایسته تقدیر شناخته شد.
داوران بخش کاریکاتور، اثر حمیدرضا حیات‌روشنایی از تهران، عارف نیازی از کرمانشاه و شهرام شیرزادی از تهران را شایسته تقدیر معرفی کردند.
رئیس حوزه هنری خراسان شمالی درحاشیه این آیین گفت: ۵۶۳ اثر شامل ۴۰۳ کارتون و ۱۶۰ کاریکاتور از ۱۶۰ هنرمند به دبیرخانه جشنواره ارسال‌ شده بود که از این تعداد، آثار ۱۹ هنرمند، برتر انتخاب شد.
در این آیین از بهمن عبدی، کاریکاتوریست مطرح کشور، نیز تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است ، دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی ، به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و حوزه هنری خراسان شمالی 18 آبان در تالار فرهنگی هنری حافظ شهرداری بجنورد برگزار شد.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر