728 x 90

کارتون ها و طراحی های مسعود ضیایی درکتابی منتشرمی شود

کارتون ها و طراحی های مسعود ضیایی درکتابی منتشرمی شود
کارتون ها و طراحی های مسعود ضیایی درکتابی منتشرمی شود

کارتون ها، طراحی ها،نوشته ها و شعرهای مسعود ضیایی ، هنرمند کارتونیست ،کاریکاتوریست، نویسنده و شاعر، به صورت کتاب چاپ خواهد شد.

مسعودضیایی درخصوص طرح ها و کارتون هایی که قصد جمع آوری و چاپ آنها به صورت کتاب را دارد به ایران کارتون گفت : اکثر این کارها پیش از این به صورت پراکنده منتشر شده اند اما تعدادی کار منتشر نشده هم دارم که این روزها دارم روی آنها کارمی کنم.

قابل توجه است ، ضیائی پیش از این نیز چهار مجموعه از آثارش را با عناوین «وقتی انسان فکرمی کند خداوند می خندد» ۱۳۸۰، «کاریکاتورهایی برای هیچکس» ۱۳۸۲، « ماه نگران زمین است» ۱۳۸۹ و «وقتی ماهی ها حرف می زنند» ۱۳۹۱ به چاپ رسانده است.مسعود ضیائی با مجلات طنز و کاریکاتور کیهان کاریکاتور، بچه ها گل آقا و چندین روزنامه داخلی همکاری داشته و از وی تاکنون بیش ازصدها اثر در کتاب ها و کاتالوگ های داخلی و خارجی نیز به چاپ رسیده است. در زمینه کارتون هم دارای مقالات و مطالب متعددی در سایت ها و نشریات تخصصی کاریکاتور نظیر ایران کارتون، کیهان کاریکاتور و مجله کارتون  می باشد.

مسعود ضیائی زردخشویی، متولد ۱۵بهمن ۱۳۴۳ آبادان است. وی تا کنون بیش از ۱۳۵ جایزه ملی و بین المللی ازجشنواره های داخلی و خارجی کسب کرده است. وی عضو هیأت داوران بیش از ۳۵ جشنواره ملی و بین المللی بوده و جوایزمتعددی هم از جشنوارهای داخلی و خارجی دریافت کرده است.

شایان ذکراست ، ضیایی موفق به ارائه روشی به نام «کلیدواژه ها» برای ایده یابی در کاریکاتور شد که با روش های مرسوم دیگر کاملاً متفاوت است. همچنین ۴ فیلم کوتاه در کارنامه خود دارد و به عنوان عکاس تبلیغاتی و صنعتی نیز فعالیت می کند.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر