728 x 90

انیمیشن خانه صورتی آماده نمایش شد

انیمیشن خانه صورتی آماده نمایش شد
انیمیشن خانه صورتی آماده نمایش شد

فیلم انیمیشن«خانه صورتی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «نازیلا رجائیه» که مضمونی در نقد استفاده‌ بی‌رویه از فضای مجازی دارد، آماده نمایش شد.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل ازروابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «خانه صورتی» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و داستان دختری است که به واسطه‌ اینترنت و دنیای مجازی، هویت اصلی و حتی شکل ظاهری خود را فراموش می‌کند.

نازیلا رجائیه درباره‌ ساخت این انیمیشن گفت: امروزه در اطراف خود می‌بینیم که چگونه استفاده از اینترنت فراگیر شده است. من چند نمونه از افرادی را دیدم که به دلیل استفاده بی‌رویه از فضای مجازی بیمار شدند و حتی کارشان به بیمارستان کشیده شده است؛ به همین دلیل ایده‌ی ساخت این انیمیشن و نقد این موضوع به شیوه‌ای فانتزی در ذهنم شکل گرفت.

ساخت این انیمیشن کوتاه دو بُعدی حدود یکسال به طول انجامیده و هم‌اینک آماده نمایش شده است.

عوامل تولید «خانه صورتی» عبارتند از: طراح استوری‌بُرد، كارگردان و تهیه‌کننده: نازيلا رجائيه، نویسنده: نازيلا رجائيه، فرناز رجائیه، كانسپت: شهاب‌الدين سعیدی شايگان، طراح كاراكتر: شقايق صحرايی، طراح بك‌گراند: مونا يزدی، سپیده عسگری، انيماتور: نسترن حسنی، کامپوزیت: محمدرضا رستمی، صداگذار: بهزاد مهدی‌زاده، موسیقی: علیرضا حسینی، صداپیشگان: محسن ارشدی، رونیکا شفیع‌اف، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر