728 x 90

انیمیشن نیواح رونمایی شد

انیمیشن نیواح رونمایی شد
انیمیشن نیواح رونمایی شد

انیمیشن «نیواح» که ابرقهرمانی در شمایل یک محیط‌بظحمد درویش کنشگر محیط زیست، روزنامه‌نگار و کویرشناس، برند محیطبانِ محیطبانان را مورد ارزیابی قرار داد و حمایت از آنرا به عموم مخاطبین توصیه نمود. 

این کنشگرمحیط زیست این برند را یک حرکت فرهنگی ارزشمند دانست که از ویژگی‌های آن می توان به ترنس مدیا بودن آن اشاره کرد که برای محتواهای مختلفی چون: کتاب‌های کمیک، کتاب کودکان، انیمیشن، فیلم مستند، سریال انیمیشن و فیلم بلند سینمایی طراحی و رویاپردازی شده است.

 کاراکتر این برند، "نیواح" نام دارد. "نیواح" محیطبانی‌ست که هنگام اعزام به اولین ماموریتش، ناخواسته به دنیای ابرقهرمان‌ها گام می‌گذارد و این موضوع با ماجراها و حوادث مختلف بعدی گره می‌خورد.  با توجه به محتوای هیجان انگیز، کارآگاهی، دلهره آور و اکشن این برند، استودیو نیو برای نخستین بار در دنیا کاراکتر خود را با دو ظاهر مختلف ثبت و رونمایی کرده است که ظاهر اول برای مخاطبین جوان و بزرگسال و ظاهر دوم کودکانه و مناسب تمام اعضای خانواده بالاخص کودکان می باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این برند داستان‌های آن‌ است که با الهام از داستان‌های واقعی شکل گرفته است. 

هم اکنون اولین محصول قابل خرید این برند با حضور نیواح، کتابی مشتمل بر خاطراتی از ماجراهای اوست که این ماجراها در واقع خاطرات واقعی از محیطبانان کشورمان است که به قلم فرهود فرمند مولف و پدیدآورنده برند، مصور شده است.

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر