728 x 90

مرور فیلم‌های انیمیشن فرشید مثقالی در کانون

مرور فیلم‌های انیمیشن فرشید مثقالی در کانون
مرور فیلم‌های انیمیشن فرشید مثقالی در کانون

فیلم‌های انیمیشن فرشید مثقالی،تصویرگر و انیماتورپیشکسوت، یکشنبه 27 بهمن ازساعت ۱۴ تا ۱۶ در موزه ملی هنر و ادبیات کودک به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سایت ایران کارتون به نقل ازهنرآنلاین، موزه ملی هنر و ادبیات کودک در پنج هفته متوالی به نمایش  آثار پیشکسوتان عرصه پویانمایی از ابتدای دهه 1350 تاکنون در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداخته است و در تازه‌ترین برنامه خود به نمایش  آثار فرشید مثقالی می‌پردازد.

هفت انیمیشن کوتاه با عنوان‌های "از جهات مختلف"، "آقای هیولا"، "پسر و ساز و پرنده"، "چرا و چطور قلم"، "چرا و چطور لیوان"، "چرا و چطور کبریت" و "شهر خاکستری" مثقالی قرار است ن از ساعت ۱۴ تا ۱۶ مایش داده ‌شوند.

این آثار مثقالی در روز یکشنبه ۲۷ بهمن در سالن نمایش موزه کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب به نمایش درآمده و تکرار آن نیز روز  سه‌شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ نیز در همان ساعت خواهد بود.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و حضور گروهی در صورت هماهنگی با موزه میسر است. برنامه مرور تولیدات پویانمایی در طبقه زیر هم‌کف مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در سالن نمایش موزه کودک برگزار می‌شود.

نخستین دوره پخش فیلم در این موزه روز ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ به نمایش آثاری از نورالدین‌زرین‌کلک، مرتضی ممیز، آرابیک باغداسارایان، پرویز نادری و سودابه آگاه اختصاص داشت و در دومین دوره نیز در روز ۲۰ بهمن آثار علی‌اکبر صادقی به نمایش گذاشته شد.

جدیدترین اخبار

فراخوان

نمایش بیشتر

هنرمندان

نمایش بیشتر

گالری

نمایش بیشتر

ویدیو

نمایش بیشتر